HALLITUS 2021

 

PUHEENJOHTAJA

JÄSENYYS

Niklas Lerkki

niklas.lerkki@seamk.fi

0500523305

TUTOROINTI

Arttu Kohtamäki

arttu.kohtamaki@seamk.fi

0456527027

VIESTINTÄ

Julia Bergström

julia.bergstrom@seamk.fi

0504351581

VARAPUHEENJOHTAJA & 

RAHASTONHOITAJA

TAPAHTUMAT

Johanna Hakala

johanna.hakala@seamk.fi

0400389885

KANSAINVÄLISYYS

Antti Helenius

antti.helenius@seamk.fi

0442824969

VARAJÄSEN

Jerry Laiho

jerry.laiho@seamk.fi

0440669797

SIHTEERI

Silja Nikumatti

silja.nikumatti@seamk.fi

0401855534

TAPAHTUMAT

Jari Ojala

jari.ojala@seamk.fi

0400392974

EDUNVALVONTA

Veera Karvonen

veera.karvonen@seamk.fi

0449736208

VARAJÄSEN

Soile Puttonen

soile.puttonen@seamk.fi

0505700823

SOME
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
TUU KÄYMÄHÄ

Toimisto auki keskiviikkoisin 11:30-12:15.

Kampusranta 11,

Frami E205

60320 Seinäjoki, FINLAND

 OTA YHTEYTTÄ

Koko hallituksen tavoitat osoitteesta hallitus.sulka@seamk.fi

Hallituslaisten henkilökohtaiset yhteystiedot löydät täältä.